• PSYCHOLOGIA

Psychologia

Dobry psycholog dziecięcy i sportowy w Poznaniu

W dobie dzisiejszych czasów, otaczających nas ludzi i sytuacji, których jesteśmy uczestnikami, nie zawsze mamy wpływ, bądź możliwość przewidywania przyszłych zdarzeń i następstw podejmowanych decyzji, z których skutkami zmagamy się w naszym życiu.

Nadrzędnym celem jaki stawia sobie każdy dobry psycholog jest niesienie pomocy wszystkim osobą doświadczonych życiem i mających problem z adaptacją otaczającej nas rzeczywistości, wywołanych szybkim tempem życia, emocjonalnymi relacjami z bliską osobom, permanentnym stresem w życiu, szkole, czy wysokimi oczekiwaniami naszych pracodawców, prowadzących do zaburzeń i obciążenia naszej psychiki, dlatego oferujemy pomoc dobrych psychologów – zarówno dziecięcych, jak i sportowych.

Często bagaż doświadczeń życiowych nie pozwala nam jasno i bez emocji ocenić sytuacji, zmierzając do działań poprawiających samopoczucie, powodując napady lęku, nerwicę, depresję i bezsenność.

W celu zapewnienia skutecznej pomocy naszym pacjentom GRUPA MAFRO-MED Poznań oferuje konsultacje specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii, psychoterapii z bardzo dużym doświadczeniem i przygotowaniem zawodowym, którzy są gotowi poprawić jakość twojego życia i twoich najbliższych. Każdy współpracujący z nami psycholog psycholog, w tym m.in. dziecięcy i sportowy, oferuje pomoc osobom dorosłym, młodzieży, dzieciom. Pomagamy osobom, które mają trudności w obszarze: relacji z ludźmi, przeżywają kryzys w związku, w pracy, cierpią po stracie ważnej dla nich osoby, utratą pracy, osobom borykającymi się z problemami odżywiania się, jadłowstrętem psychicznym, bulimią, anoreksją, ADHD, zaburzeniami rozwojowymi; autyzm dziecięcy.

psychicznego 1

psychicznego 2

Oferujemy pomoc z zakresu:

Specjaliści przyjmujący w poradni w Poznaniu:

  1. lek. med Radosław Lepka – psychiatra
  2. mgr Aleksandra Hofman - psycholog, specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia w trakcie uzyskiwania certyfikatu PARPA