• PSYCHIATRIA

Psychiatria

Pomoc psychiatry dla dorosłych i dzieci z zaburzeniami psychicznymi

W dobie dzisiejszych czasów, otaczających nasz ludzi i sytuacji, których jesteśmy uczestnikami, nie zawsze mamy wpływ, bądź możliwość przewidywania przyszłych zdarzeń i następstw podejmowanych decyzji, z których skutkami zmagamy się w naszym życiu.

 

Naszą misją jest niesienie pomocy wszystkim osobom doświadczonych życiem i mających problem z adaptacją otaczającej nas rzeczywistości, wywołanych szybkim tempem życia, emocjonalnymi relacjami z bliską osobom, permanentnym stresem w życiu, szkole, czy wysokimi oczekiwaniami naszych pracodawców, prowadzących do zaburzeń i obciążenia naszej psychiki.

Często bagaż doświadczeń życiowych nie pozwala nam jasno i bez emocji ocenić sytuacji, zmierzając do działań poprawiających samopoczucie, powodując napady lęku, nerwicę, depresję i bezsenność. Wówczas potrzebny jest dobry lekarza psychiatra (dziecięcy lub dla osób dorosłych). Kontakt ze specjalistą w tej dziedzinie oferuje nasza przychodnia w Poznaniu.

W celu zapewnienia skutecznej pomocy naszym pacjentom GRUPA MAFRO-MED z Poznania oferuje konsultacje specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii, psychoterapii z bardzo dużym doświadczeniem i przygotowaniem zawodowym, którzy są gotowi poprawić jakość Twojego życia i Twoich najbliższych. Oferujemy pomoc terapeutyczną lub medyczną (lekarz psychiatra) osobom dorosłym, młodzieży, dzieciom. Szczególnie ważna jest rola dobrego lekarza psychiatry dziecięcego. Zaburzenia emocjonalne dzieci to żadne nieposłuszeństwo lub przekora. Jednak tylko dobry lekarz psychiatra dziecięcy jest w stanie zdiagnozować źródło problemu. W razie konieczności zleci konsultacje u innego lekarza dziecięcego lub dodatkową diagnostykę. Tylko z dobrym rozpoznaniem lub wykluczeniem ewentualnych schorzeń lekarz może skutecznie zaradzić psychicznym problemom dziecięcym.

Pomagamy także osobom, które mają trudności w obszarze: relacji z ludźmi, przeżywają kryzys w związku, w pracy, cierpią po stracie ważnej dla nich osoby, utratą pracy, osobom borykającymi się z problemami odżywiania się, jadłowstrętem psychicznym, bulimią, anoreksją, ADHD, zaburzeniami rozwojowymi, autyzm dziecięcy. Jeśli zatem czujesz, że potrzebujesz porozmawiać o swoich niepokojących objawach (lub Twojego dziecka), mieszkasz na terenie miasta Poznań lub okolic, umów wizytę z psychiatrą lub terapeutą.

psychicznego 1

psychicznego 2

 

Oferujemy pomoc z zakresu:

Specjaliści przyjmujący w poradni:

  1. lek. med Radosław Lepka – psychiatra
  2. mgr Aleksandra Hofman - psycholog, specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia w trakcie uzyskiwania certyfikatu PARPA

Zapraszamy do centrum medycznego MAFRO-MED Poznań. Umów konsultację z dobrym psychiatrą dziecięcym lub specjalistą, pomagającym osobom dorosłym.

MAFRO-MED Poznań – dla zdrowia Twojej rodziny