• onkologia slajd
  • rakskory
  • depresja
  • zaburzenia odzywiania
  • grupawsparcia

O Nas

Prywatne centrum medyczne w Poznaniu

Klinika Mafro-Med Poznań – jest prywatnym podmiotem medycznym stworzonym dla najbardziej wymagających pacjentów. W codziennej pracy centrum medycznego w Poznaniu towarzyszy nam pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, które jest podstawowym wyznacznikiem, dla jakości usług świadczonych w sektorze medycznym.

Głównym celem tworzenia Przychodni Mafro-Med, na którą składa się szereg klinik specjalistycznych jest przede wszystkim stworzenie przyjaznego oraz bezpiecznego miejsca dla pacjentów. Otoczenia, dającego podstawy do poprawy stanu zdrowia i podniesienia jakości życia poprzez indywidualne podejście do Pacjenta, charakteryzującego się wysokim poziomem leczenia i zagwarantowanego przez dobrego lekarza.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, zespół naszego centrum medycznego jest gotowy zmierzyć się z każdym problemem, udzielając konsultacji w zakresie diagnostyki oraz profilaktyki, pozwalającej rozwiązać kłopoty zdrowotne naszych Pacjentów.

Oferujemy pomoc dobrych lekarzy (zarówno medyczną oraz psychologiczną) pacjentom w każdym wieku. W celu zwiększenia oferty diagnostyczno-konsultacyjnej dla pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki w Poznaniu informujemy, iż współpracujemy z poradniami specjalistycznymi poza naszą przychodnią.

victoria center